Nodeify (3.0.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Message text
sk: Text správy

en: Other
sk: Ostatné

en: Messages
sk: Správy

en: About
sk: Informácie o

en: Message settings
sk: Nastavenia správy
