Nodeify (3.0.0-beta4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Message text
gl: Texto da mensaxe

en: Other
gl: Outro

en: Messages
gl: Mensaxes

en: About
gl: Información
