Nodeify (3.0.0-beta4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Message text
lv: Ziņojuma teksts

en: Other
lv: Citi

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: About
lv: Par
