Nodeify (3.0.0-beta4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Enable
te: చేతనించు

en: Other
te: ఇతర

en: Messages
te: సందేశాలు

en: About
te: గురించి
