Nodeify (3.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Messages
th: ข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ
