Nodeify (3.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Other
cs: Jiné

en: Messages
cs: Zprávy

en: About
cs: Popis
