Nodeify (3.0.0-beta4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Status
et: Olek

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Message text
et: Sõnumi tekst

en: Other
et: Muu

en: Messages
et: Sõnumid

en: About
et: Programmist
