Nodeify (3.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Message text
fr: Texte du message

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos

en: Message settings
fr: Paramètres de Message
