Nodeify (3.0.0-beta4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Other
gu: અન્ય

en: Messages
gu: સંદેશાઓ

en: About
gu: વિશે
