Nodeify (3.0.0-beta4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Message text
ja: メッセージテキスト

en: Other
ja: その他

en: Messages
ja: メッセージ

en: About
ja: アバウト

en: Suppress
ja: 抑制
