Node.js integration (2.0.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Extensions
de: Erweiterungen

en: Add user
de: Benutzer hinzufügen

en: Debug
de: Debuggen

en: Notification settings
de: Benachrichtigungseinstellungen

en: Broadcast
de: Rundmail
