Node.js integration (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Port
km: ច្រក

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស
