Node.js integration (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Debug
sk: Ladenie

en: Notification settings
sk: Nastavenia upozornení
