Node.js integration (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Port
nl: Poort

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Broadcast
nl: Uitzending

en: Broadcast Notification
nl: Broadcast notificatie
