Node.js integration (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Host
sl: Gostitelj

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Port
sl: Vrata

en: Debug
sl: Razhroščevanje
