Node.js integration (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Extensions
uk: Додатки

en: Host
uk: Хост

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Port
uk: Порт

en: Debug
uk: Зневадження

en: Notification settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Backend
uk: Сервер

en: Server port
uk: Порт сервера
