Node.js integration (8.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Extensions
ka: გაფართოებები

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Port
ka: პორტი
