Node.js integration (8.x-1.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Extensions
ru: Расширения

en: Host
ru: Хост

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Port
ru: Порт

en: Debug
ru: Отладка

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Broadcast
ru: Передача
