Node.js integration (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Extensions
pt: Extenções

en: Host
pt: Servidor

en: Add user
pt: Adicionar utilizador

en: Port
pt: Porta

en: Debug
pt: Depuração

en: Notification settings
pt: Configurações de notificação
