Node.js integration (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Extensions
vi: Phần mở rộng

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Port
vi: Cổng

en: Debug
vi: Tìm lỗi

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo

en: Broadcast
vi: Quảng bá

en: Backend
vi: Hậu phương
