Node Order (2.0.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Order
ast: Orde

en: Not published
ast: Ensin espublizar
