Node Order (2.0.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: types
az: növləri
