Node Order (2.0.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Vocabularies
be: Раздзелы

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Published
be: Апублікавана

en: Order
be: Парадак

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: types
be: тыпы

en: Weight for @title
be: Вага для @title
