Node Order (2.0.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Order
bn: ক্রম

en: Not published
bn: অপ্রকাশিত

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
