Node Order (2.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Order
el: Σειρά

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: types
el: τύποι

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: There is no @label yet.
el: Δεν υπάρχει @label ακόμα.
