Node Order (2.0.0) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: types
hy: տեսակներ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
