Node Order (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Published
is: Birt

en: Order
is: Pöntun

en: Not published
is: Ekki birt

en: types
is: gerðir
