Node Order (2.0.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Published
oc: Publicat

en: Order
oc: Òrdre

en: Not published
oc: Pas publicat

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
