Node Order (2.0.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Order
th: เรียงตาม

en: Not published
th: ไม่ได้ตีพิมพ์

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title
