Node Order (3.0.2) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Vocabularies
es: Vocabularios

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Published
es: Publicado

en: Orderable
es: Ordenable

en: If enabled, nodes may be ordered within this vocabulary.
es: Si se activa, los nodos en este vocabulario podrán ser ordenados.

en: You may now order nodes within this vocabulary.
es: Ahora puede ordenar nodos dentro de este vocabulario.

en: You may no longer order nodes within this vocabulary.
es: Ya no puede ordenar nodos en este vocabulario.

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
es: Permite la ordenación de nodos dentro de los términos de las taxonomías.

en: Display link to the ordering page
es: Mostrar enlace a la página de ordenamiento

en: Order
es: Pedido

en: Not published
es: No publicado

en: types
es: tipos

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: There is no @label yet.
es: Todavía no hay @label.

en: Completed @current step of @total.
es: Completados @current pasos de @total.
