Node Order (3.0.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Vocabularies
fa: لغتنامه‌ها

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Order
fa: سفارش

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: types
fa: انواع

en: Weight for @title
fa: وزن @title
