Node Order (3.0.3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Order
sr: Редослед

en: types
sr: типови

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title

en: There is no @label yet.
sr: @label још увек не постоји.
