Node Order (3.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: types
ur: اقسام
