Node Order (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Save order
bo: གོ་རིམ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
