Node Order (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Allows the ordering of nodes within taxonomy terms.
pt: Permite a ordenação dos nodes em termos de taxonomia.

en: order
pt: pedido

en: Order
pt: Pedido

en: Save order
pt: Salvar ordem

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
