Node Order (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Order
ta: வரிசை

en: Not published
ta: வெளியிடப்படவில்லை

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
