Node Order (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Published
uk: Опубліковано

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Order
uk: Послідовність

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: There is no @label yet.
uk: Ще немає @label.
