Node Ownership (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Other
be: Іншыя

en: Pending
be: Чакае
