Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: view
am: ትይታ

en: View
am: ትይታ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
