Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: view
dz: སྟོན།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།
