Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: view
is: vís

en: Reset
is: Tómstilla

en: View
is: Vís

en: Timestamp
is: Tíðarmerki

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Never
is: Ongantíð
