Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: view
lv: skatīt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: View
lv: Skatīt

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Never
lv: Nekad

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: User roles
lv: Lietotāja lomas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: View modes
lv: Skatu režīmi
