Node view count (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: view
sv: visa

en: Reset
sv: Återställ

en: View
sv: Visa

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Never
sv: Aldrig

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Node count
sv: Antal noder

en: User roles
sv: Användarroller

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: View modes
sv: Visningsläge
