Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: view
eu: ikusi

en: Reset
eu: Garbitu

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Node count
eu: Nodo kopurua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
