Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: View
hy: Դիտել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
