Node view count (8.x-1.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
