Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: view
da: vis

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: All
da: Alle

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: Node types
da: Indholdstyper

en: Never
da: Aldrig

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Node count
da: Antal indholdselementer

en: User roles
da: Brugerroller

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende
