Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: view
et: näita

en: Reset
et: Tühista

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Id
et: ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Node count
et: Postituste hulk

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: View modes
et: Kuvarežiimid
