Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: view
hi: देखें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: View
hi: देखें

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
