Node view count (8.x-1.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: view
ja: ビュー

en: Reset
ja: リセット

en: View
ja: ビュー

en: Timestamp
ja: タイムスタンプ

en: All
ja: すべて

en: Block
ja: ブロック

en: Page
ja: ページ

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Never
ja: なし

en: Id
ja: ID

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ Previous
ja: ‹ 前

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Node count
ja: ノード数

en: User roles
ja: ユーザーの役割

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: View modes
ja: ビューモード
